- Інформаційний відділ
- 07 лютого 2024
Корпоративний сайт «НІБУЛОНу» буде недоступний через оновлення
- Інформаційний відділ
- 06 лютого 2024
Укрексімбанк та «НІБУЛОН» уклали договори про довгострокову реструктуризацію заборгованості фінансових зобов'язань компанії
За 30 років діяльності «НІБУЛОН» створив сучасну унікальну зернову логістичну інфраструктуру в Україні, яка складається із перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур, потужного флоту і виробничих підрозділів по всій Україні. На сьогодні компанія представлена у більшості областях нашої країни.
Загальний обсяг потужностей для зберігання зерна складає 2,25 млн тонн (загальна місткість елеваторних ємностей – 2,08 млн тонн).
У 2009 році ми розпочали реалізацію інвестиційного проєкту з відродження річок Дніпро та Південний Буг як судноплавних транспортних артерій України, у рамках якого збудовано 18 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів у різних регіонах України. На сьогодні мережа компанії складається з 27 перевантажувальних терміналів і комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних – це 445 зерносховищ силосного типу – найбільша кількість в Україні!
«НІБУЛОН» працює за принципом надання послуг безпосередньо виробникам сільгосппродукції, тому елеваторні комплекси та перевантажувальні термінали максимально наближені до сільгосптоваровиробників. У 2020/21 маркетинговому році компанія уклала 4500 договорів з постачання сільськогосподарської продукції на внутрішньому ринку.
Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур, розташований в Миколаєві, є унікальним не лише для України, а й для Європи. На підтвердження цього перевантажувальний термінал визнано кращим промисловим об’єктом України,
що збудовано і введено в експлуатацію у 2004 році. А в червні 2008 р. Указом Президента України № 569/2008 «Про присудження Державних премій України в галузі архітектури 2008 року» авторський колектив на чолі з Олексієм Вадатурським
удостоєний Державної премії України в галузі архітектури.
На терміналі функціонують сучасні комплекси з приймання, відвантаження, сушіння та очищення зерна і склад підлогового зберігання з активним вентилюванням місткістю до 8 тис. тонн. «НІБУЛОН» має можливість приймати сільгосппродукцію різної якості з подальшим доведенням її до експортних кондицій і забезпечує експорт сільгосппродукції з гарантованою якістю на рівні світових стандартів.
На території перевантажувального термінала розташований пункт пропуску через державний кордон для міжнародного морського вантажного сполучення з постійним і цілодобовим режимом функціонування. Здійснення прикордонного, митного та інших видів контролю осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна, що переміщуються через державний кордон, організовано за принципом «єдиного офісу». Для цього на першому поверсі адміністративно-лабораторного корпусу підприємства у безоплатне користування товариством надано службові приміщення з окремим входом загальною площею близько 400 кв. м для цілодобового розміщення відокремлених підрозділів органів контролю.
У травні 2018 року компанія ввела в експлуатацію новий елеваторний комплекс з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ємністю 43 тис. тонн, у результаті чого загальна ємність зерносховищ, розташованих на території підприємства компанії в Миколаєві, була збільшена до 173 тис. тонн. Це дає змогу роздільно і одночасно зберігати велику кількість культур і, проводити розподіл цього зерна за якістю, завдяки чому сільгосптоваровиробникигарантовано можуть розмістити на зберігання зерно, а компанія – відокремлено зберігатита забезпечувати якість продукції, формування якості партій зерна згідно з експортними контрактами, яка йде, у тому числі, і на виготовлення дитячого харчування. Окрім того, це дозволяє протягом усього маркетингового року без обмежень приймати всі культури і забезпечувати безперебійне обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом та Дніпром.
Разом із елеваторним комплексом на терміналі було введено в експлуатацію реконструйований вантажний причал, що подовжено зі 104 до 222 м. У результаті загальна довжина причального фронту на підприємстві становить наразі майже 800 м, що дає можливість одночасно обробляти до п’яти суден. Це збільшує швидкість обслуговування суден, а отже, підвищує ефективність флоту компанії збудованого на ТОВ "Суднобудівно-судноремонтний завод "НІБУЛОН".
Виробничо-технологічна лабораторія перевантажувального термінала акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) – атестат 21082 від 07.12.2017 р. (дійсний до 06.12.2022 р.) на проведення фізико-хімічних та молекулярно-генетичних випробувань зернових, зернобобових та олійних культур. ВТЛ підтверджує компетентність у проведенні вимірювань при плановому нагляді НААУ. Лабораторія визнана Міжнародною асоціацією торгівлі зерном та кормами GAFTA, кожні пів року успішно бере участь у міжлабораторних порівняльних раундах, що дає можливість отримувати сертифікат GAFTA та BIPEA на право проведення вимірювань у зерні. Компетентність проведення вимірювань щодо наявності ГМО та показників безпеки підтверджена міжнародними раундами міжлабораторних порівняльних вимірювань.
Світове визнання і співпраця з міжнародними та державними агентами при експортуванні зернової продукції спонукає працівників компанії «НІБУЛОН» до постійного підвищення рівня знань, до участі компетентних фахівців у міжнародних програмах та ін. Виробничо-технологічна лабораторія територіально розділена на дві окремі будівлі: лабораторія, що забезпечує контроль якості зерна при прийманні/відвантаженні на автотранспорт, яка розміщена в триповерховому адміністративно лабораторному корпусі та є однією з найсучасніших в Україні; лабораторія на причалі ПТ, що забезпечує контроль якості зерна при прийманні/відвантаженні на залізничний, водний транспорт (несамохідні судна і теплоходи). Обидві лабораторії оснащені високоточним (за найвищими стандартами світу) лабораторним і дослідницьким обладнанням. «НІБУЛОН» успішно пройшов аудит на дотримання вимог європейських систем сертифікації ISCC EU та ISСC PLUS. Сертифікація ISCC свідчить про те, що продукція компанії є стійкою, її вирощування не завдає шкоди навколишньому середовищу, з дотриманням принципів соціальної відповідальності; її обіг здійснюється із застосуванням ефективних систем управління. Це дає можливість ТОВ СП «НІБУЛОН» експортувати за сертифікатами ISCC EU пшеницю, кукурудзу, ріпак, соняшник, сою як сировину для виробництва біопалива у ЄС, а ячмінь за сертифікатом ISCC PLUS – на кормові потреби у ЄС.
Унікальними для України є і впроваджені компанією схеми з прийому та відбору проб з автотранспорту. Лабораторія має можливість одночасно організувати прийом та відбір проб з трьох ліній автотранспорту, що дає змогу втричі збільшити темпи проведення аналізу без зупинки вантажопотоку з визначення якості зерна та пропускну здатність термінала.
Безпечність зернових та олійних культур визначається за такими напрямами: вміст мікотоксинів (афлатоксини, охратоксин А, зеараленон); залишкова кількість пестицидів; вміст токсичних елементів та радіонуклідів; наявність чи відсутність ГМО в зернових та олійних культурах визначається відповідно до Переліку харчових продуктів, затвердженого в Україні; вміст білка в зернових та олійних культурах та жирнокислотний склад; вміст олії в олійних культурах лабораторія визначає експрес-методами та хімічним методом за стандартними методиками, признаними у всьому світі. Об’єктом аналізу є не тільки профільні для компанії зернові, зернобобові та олійні культури, а й харчові продукти. Залежно від кількості проб та показників безпеки, що перевіряють, аналіз триває від 5 годин до 3-х діб. Лабораторія оснащена обладнанням від провідних виробників світу: FOSS Analytical AB (Швеція): аналізатор зерна Infratec 1241, Infratec NOVA, аналізатор Kjeltec 8400; Dickey John (США): вологомір зерна GAC 2100, аналізатор вмісту глюкозинолатів у насінні ріпаку Instalab 700; Perten Instrument (Швеція): прилади для визначення числа падіння FALLNG NUMBER 1900, FALLNG NUMBER 1500, FALLNG NUMBER 1000, лабораторний млин ML 3310, система «Глютоматик»; Альвео-консистограф NG компанії Chopin Technologies для комплексного визначення реологічних властивостей борошна. У хімічному підрозділі лабораторії використовується краще високоточне обладнання: рідинний хроматограф Dionex Ultimate 3000 (Німеччина); газові хроматографи Agilent 7890А (США); атомно-абсорбційні спектрометри AA240Z та AA240FS «Varian» (Австралія).
На кожному елеваторному комплексі компанії виробничо-технологічна лабораторія розташована в адміністративно-лабораторному корпусі та оснащена найсучаснішим устаткуванням, приладами і високоточними засобами вимірювальної техніки: механічними пробовідбірниками зерна Rakoraf; дільниками фірми PFEUFFER; сушильними шафами Binder; аналізаторами зерна Infratec 1241; аналізаторами Instalab 600, Instalab 700; приладами для визначення числа падіння Perten, ПЧП-7; системами для механічного відмивання клейковини «Глютоматик»; аналітичними, лабораторними вагами; пурками літровими ПХ-1 та ПХ-2; вимірювачами деформації клейковини ВДК-3М; аквадистиляторами ДЕ.
До уваги товаровиробників та постачальників сільськогосподарської продукції! З поточними цінами на сільгосппродукцію на кожному елеваторному комплексі або перевантажувальному терміналі компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Закупівельні ціни».
З питань реалізації сільгосппродукції звертайтеся до фахівців торгового відділу:
(0512) 58 04 17
Контактний телефон служби забезпечення якості та зберігання продукції:
(0512) 58 04 40
e-mail: kacevich@nibulon.com.ua
Новини компанії
- Інформаційний відділ
- 08 лютого 2024
Автоматизуємо облік роботи сільгосптехніки за допомогою RFID-міток
- Інформаційний відділ
- 07 лютого 2024