Усім відомо, що на сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» (ССЗ «НІБУЛОН») за  підтримки Європейського інвестиційного банку проходить масштабна реконструкція потужностей підприємства.

Ми вже повідомляли, що в 2017 р. на заводі було введено в експлуатацію два нові сучасні цехи: цех металообробки та збірно-секційний цех з надсучасним обладнанням від провідних виробників світу. Черговий етап реконструкції передбачає будівництво додаткових підйомно-спускових та відкатних доріжок, що дозволить будувати та обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 140 м і більше у рамках допустимих розрахункових технічних норм. Так, на момент придбання майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Лиман» у серпні 2012 року та створення на його базі ССЗ «НІБУЛОН», завод міг виготовляти судна не більше 70 м. Тож реконструкція суднобудівного підприємства «НІБУЛОН» виводить його на абсолютно новий вищий рівень. Після її завершення суднобудівно-судноремонтний завод компанії буде найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі.

Компанія ставить перед собою завдання ­­ будувати найсучасніший флот, а це, у свою чергу, вимагає наявності надсучасного суднобудівного заводу. Тому на нашому суднобудівному підприємстві все має бути бездоганним: і загальний вигляд,  і внутрішнє  оформлення кожного з приміщень та цехів з сучасним обладнанням від кращих виробників світу, що забезпечує високий рівень автоматизації заводу. Навіть будівля управління  підйомно-спусковими та стапельними коліями на нашому підприємстві буде стилізована під справжній буксир! Око суднобудівника має тішити не лише власне робоче місце, а й загальний естетичний вигляд підприємства та умови праці в цілому.

До проведення масштабної реконструкції суднобудівного заводу компанію спонукала ще й відсутність у Миколаєві – центрі суднобудівної промисловості України – потужностей для будівництва повнокомплектних суден довжиною до 140 м.  Тому це стало своєрідним викликом для «НІБУЛОНу». Після завершення реконструкції заводського сліпу нібулонівські суднобудівники матимуть можливість самостійно, без залучення сторонніх іноземних та українських компаній, будувати та спускати на воду 140-метрові судна. Саме таку довжину за проектом має самохідний перевантажувач проекту П-140 з двома крановими частинами, вантажомісткістю 10 000 т та продуктивністю 18 000 т/на добу,  який у змозі витримувати морські хвилі висотою до 3-х метрів. Спуск такого надсучасного вантажного судна запланований на 1 липня 2019 року. У цьому році, окрім  двох несамохідних суден проекту В5000, суднобудівним заводом «НІБУЛОН» буде спущено на воду два багатоцільові буксири-кантувальники потужністю 3500 к. с. (проект Т3500) і два буксири проекту POSS-115.

Таким чином, проведення реконструкції – це новий виклик для компанії, нові технічні можливості, а отже, і нові досягнення.

Детально про хід реалізації інвестиційного проекту з реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» читайте далі.

Стан будівництва на 26.02.2018

Прочитали: [12665]

Усі права захищені © 2024 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.