- Інформаційний відділ
- 07 лютого 2024
Корпоративний сайт «НІБУЛОНу» буде недоступний через оновлення
- Інформаційний відділ
- 06 лютого 2024
Укрексімбанк та «НІБУЛОН» уклали договори про довгострокову реструктуризацію заборгованості фінансових зобов'язань компанії
Будівельна діяльність 2021
Перевантажувальний термінал філії «Кам’янка-Дніпровська»
(м. Кам’янка-Дніпровська, Запорізька область)
Проведено реконструкцію адміністративного корпусу з лабораторією. Збудовано другий поверх з метою організації додаткових робочих місць.
Початок реконструкції: березень 2021 р.
Введення в експлуатацію: травень 2021 р.
Будівництво житла для працівників компанії
Збудовано багатоквартирний житловий будинок у с. Тернівка Запорізького району Запорізької області для працівників.
Початок загальнобудівельних робіт: січень 2021 р.
Введення в експлуатацію: листопад 2021 р.
Будівельна діяльність 2020
Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська»
(с. Мар’янське, Апостолівський район, Дніпропетровська область)
Початок загальнобудівельних робіт: 2020 р.
Введення в експлуатацію: липень 2020 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 76 тис. т, добова потужність сушарок – 3,6 тис. т добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. т. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.
Будівництво перевантажувального термінала здійснювалося за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку та Міжнародної фінансової корпорації.
Будівництво додаткових ємностей з галереями та естакадами на території перевантажувального терміналу філії «Голопристанська»
(м. Гола Пристань, Херсонська область)
У грудні 2020 року збудовано додаткові потужності на філії «Голопристанська», а саме три зерносховища загальною ємністю близько 22 тис. т для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, що приєднані до наявного технологічного комплексу.
Початок будівництва: жовтень 2020 р.
Введення в експлуатацію: грудень 2020 р.
Технічні характеристики після завершення будівництва: об’єм зберігання зерна – 97,9 тис. т.
Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» (реконструкція)
(Каботажний спуск, 2/1, м. Миколаїв, Миколаївська область)
У липні 2020 року було проведено реконструкцію будівлі збірно-секційного цеху: збільшено висоту воріт з 8 м до 10 м.
Будівельна діяльність 2019
Перевантажувальний термінал філії «Тернівська»
(вул. Центральна, 1А, с. Тернівка, Вільнянський район, Запорізька область)
Початок загальнобудівельних робіт: лютий 2018 р.
Введення в експлуатацію: червень 2019 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 76 тис. т, добова потужність сушарок становить 3,6 тис. т, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. т. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.
Будівництво перевантажувального термінала здійснювалося за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.
Будівництво додаткових ємностей з галереями та естакадами на території перевантажувального терміналу філії «Вознесенська»
(с. Бузьке, Вознесенський район, Миколаївська область)
У грудні 2019 року збудовано додаткові потужності на філії «Вознесенська», а саме три зерносховища загальною ємністю близько 22 тис. т для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, що приєднані до наявного технологічного комплексу. Загальну потужність комплексу з відвантаження збільшено з 300 тис. т/рік до понад 600 тис. т/рік.
Початок будівництва: жовтень 2019 р.
Введення в експлуатацію: грудень 2019 р.
Технічні характеристики після завершення будівництва: об’єм зберігання зерна – близько 97,9 тис. т.
Паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Хмільник»
(вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область)
У грудні 2019 року введено в експлуатацію третій паливозаправний пункт для власного користування у м. Хмільник загальною ємністю 375 куб. м.
Початок будівництва: вересень 2019 р.
Введення в експлуатацію: грудень 2019 р.
Ця заправна станція для забезпечення власних потреб є найбільшою серед інших аналогічних об’єктів компанії, адже має 5 резервуарів по 75 куб. м. Також об’єкт оснащено зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн, паливозаправною колонкою для автотранспорту, острівцем наливу в автоцистерни. Максимальна річна спроможність прийому пального – 50 вагонів-цистерн. Паливозаправний пункт покликаний забезпечити дизельним пальним у період посівних та збиральних робіт виробничі підрозділи компанії, що розташовані у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях України.
Комплекс з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт філії «Хмільник»
(вул. Івана Богуна, 85, м. Хмільник, Вінницька область)
Комплекс забезпечує технологічні процеси із зерновими, зернобобовими та олійними вантажами, а саме приймання, зберігання та відвантаження їх на залізничний транспорт.
Початок будівництва: серпень 2019 р.
Введення в експлуатацію: листопад 2019 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 4 тис. т, продуктивність приймання зернових та олійних культур з автотранспорту – 500 т/год, продуктивність відвантаження на залізничний транспорт – 500 т/год. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 33,5 тис. т/рік.
Паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Сватівська»
(вул. Новостаробільська, 17, м. Сватове, Луганська область)
У червні 2019 року введено в експлуатацію другий паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Сватівська» загальною ємністю 300 куб. м.
Початок будівництва: лютий 2019 р.
Введення в експлуатацію: червень 2019 р.
Серед основних об’єктів – резервуарний парк, насосна станція, острівець наливу в автоцистерни, залізнична естакада та відстійник. Паливозаправний пункт повністю автоматизований. Він покликаний забезпечувати дизельним пальним філії ТОВ СП «НІБУЛОН», розташовані в Луганській та Харківській областях, що значно знизить завантаженість автошляхів регіону, а також сприятиме підвищенню закупівельних цін на зерно через здешевлення перевезень зернових вантажів.
Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» (реконструкція)
(Каботажний спуск, 2/1, м. Миколаїв, Миколаївська область)
У березні 2019 року завершено реконструкцію 7 існуючих підйомно-спускових та відкатних доріжок, унаслідок чого кожна з них подовжилась на майже 16 м. Реконструкція тривала паралельно з будівництвом 8 додаткових підйомно-спускових та відкатних доріжок (збудовані у 2018 році). Результат – суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» може здійснювати спуск-підйом суден довжиною до 140 м і шириною в 28 м, вагою 2500 т, з осадкою до 3,5 м.
Улітку 2019 року було проведено реконструкцію будівлі монтажно-трубопровідного цеху, що дало можливість розмістити додаткові побутові приміщення та покращити умови роботи працівників.
Будівництво комплексу технічного обслуговування рухомого складу залізничного транспорту ТОВ СП «НІБУЛОН» у складі нежитлового об’єкту
(вул. Індустріальна, 4, м. Миколаїв)
Узимку 2019 року збудовано та введено в експлуатацію пункт технічного обслуговування залізничного транспорту, який дає змогу оглядати, проводити ремонт та мийку тепловозів ТГМ 4 (закуплені компанією у 2019 р.).
Будівельна діяльність 2018
Перевантажувальний термінал філії «Кременчуцька»
(м. Кременчук, Полтавська область)
У вересні 2018 року збудовано додаткові потужності у Кременчуці, а саме три зерносховища загальною ємністю 20 тис. тонн для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, а також автомобілерозвантажувач, що приєднані до наявного технологічного комплексу. Потужність відвантаження на річковий і залізничний транспорт збільшено з 250 до 500 тонн/год.
Початок будівництва: червень 2018 р.
Завершення будівництва: вересень 2018 р.
Технічні характеристики після завершення будівництва: об’єм зберігання зерна – 96,2 тис. тонн.
У липні 2018 року введено в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.) загальною ємністю 225 куб. м.
Початок будівництва: травень 2018 р.
Завершення будівництва: липень 2018 р.
Паливозаправний пункт оснащено колонкою для заправки автотранспорту та пунктом для заправки буксирів. Це дозволяє компанії вдвічі скоротити терміни доставки нафтопродуктів на філії східного регіону, а також вдвічі зменшити логістичні витрати. А бункерування буксирів компанії безпосередньо на філії «Кременчуцька» не тільки зменшує час на доставку пального, а й значно здешевлює пальне за рахунок відсутності логістичної складової.
Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» (реконструкція)
(Каботажний спуск, 2/1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.)
На початку 2018 року збудовано дві додаткові підйомно-спускові та відкатні доріжки, що дало можливість будувати та обслуговувати повнокомплектні 100-метрові судна. Однак і це не стало межею для підприємства, адже в кінці року збудовано ще шість стапельних та підйомно-спускових колій, що надасть можливість підприємству будувати і обслуговувати повнокомплектні судна довжиною вже в 140 метрів. Саме таку довжину за проектом має самохідний перевантажувач проекту П-140 з двома крановими частинами, вантажомісткістю 10 000 тонн та продуктивністю 18 000 тонн/добу, спуск на воду якого заплановано на липень 2019 року.
У грудні 2018 року на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» введено в експлуатацію нові склади: ізоляційного обладнання (звукова, протипожежна ізоляція суден тощо) та лакофарбових матеріалів. Нові об’єкти суднобудівного підприємства збудовані у рамках чергового етапу реконструкції, що проходить за підтримки таких провідних міжнародних фінансових установ, як Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку.
Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур (збільшення виробничих потужностей)
(Каботажний спуск, 1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.)
Новий елеваторний комплекс із перевалки зернових та олійних культур ємністю 43 тис. тонн.
Початок загальнобудівельних робіт: жовтень 2017 р.
Завершення будівництва: квітень 2018 р.
Технічні характеристики після завершення будівництва: об’єм зберігання зерна – 173 тис. тонн, можливість роздільно й одночасно зберігати 10 різних культур.
Реконструйований вантажний причал, подовжений до 222 м.
Початок загальнобудівельних робіт: листопад 2017 р.
Завершення будівництва: квітень 2018 р.
Технічні характеристики після завершення будівництва: загальна довжина причального фронту становить 800 м, можливість обробляти водночас 5 суден.
Збільшення виробничих потужностей перевантажувального термінала здійснювалося за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.
У вересні 2018 року розпочав свою роботу новий лабораторний комплекс перевантажувального термінала.
За підтримки Міжнародної фінансової корпорації, яка надала компанії довгострокове фінансування, було проведено реконструкцію інженерного корпусу, де і знаходиться лабораторія, основне завдання якої – аналіз продукції, що приймається із залізничного, водного транспорту та відвантажується на експорт, а також контроль процесів сушіння та очищення зерна. Це, своєю чергою, підвищило не тільки швидкість приймання сільгосппродукції, а й ефективність експлуатації транспортних засобів, що її доставляють.
Спеціалістами підрядних організацій були проведені роботи з посилення конструкцій будівлі інженерного корпусу, а також заміни покрівлі. На будівлі застосована сучасна алюмінієва фасадна система, високий ступінь теплоізоляції якої дозволяє підтримувати в приміщенні адекватний температурний режим без використання додаткових обігрівальних механізмів. Також у будівлі змонтовано ліфт на два поверхи.
Для укомплектування нової лабораторії придбано сучасне обладнання іноземного виробництва, а саме аналізатор якості зерна Infratec NOVA (Данія), молоткові млини Perten LM 3100, Perten ML 3300 (Швеція), пристрій для визначення глюкозинолатів INSTALAB 700 (США), сушильну шафу Memmert (Німеччина), дільники проб Seedburo Equipment Company (США), лабораторні ваги Axis (Польща).
Будівельна діяльність 2017
Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська»
(вул. Берегова, 2В, м. Гола Пристань, Херсонська область)
Початок загальнобудівельних робіт: березень 2017 р.
Завершення будівництва: червень 2017 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.
Перевантажувальний термінал філії «Хортиця»
(вул. Шкільна, 7, с. Біленьке, Запорізький район, Запорізька область)
Початок загальнобудівельних робіт: березень 2017 р.
Завершення будівництва: червень 2017 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.
Елеваторний комплекс філії «Сватівська»
(вул. Новостаробільська, 17, м. Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл.)
Комплекс орієнтований на безперервну перевалку збіжжя з українського Сходу. Він забезпечує потребу в елеваторних ємностях аграріїв Білокуракінського, Новоайдарського, Старобільського, Кремінського, Троїцького, Сватівського, Рубіжанського районів.
Перша черга
Початок будівництва: серпень 2016 р.
Завершення будівництва: вересень 2016 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання 8 тис. тонн.
Друга черга
Початок будівництва: травень 2017
Завершення будівництва: липень 2017
Технічні характеристики: об’єм зберігання 12,36 тис. тонн, добова потужність сушарок – 2,4 тис. тонн.
Перевантажувальний термінал філії «Козацька»
(вул. Набережна, 77, смт Козацьке, Бериславський р-н, Херсонська обл.)
У серпні 2017 року також добудовано та збільшено потужності філії «Козацька» на 16 тис. тонн.
Початок будівництва: травень 2017 р
Завершення будівництва: серпень 2017 р.
Технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 92 тис. тонн, добова потужність сушарок – 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 10 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. т/рік.
Елеваторний комплекс філії «Золотоніська»
(вул. Залізнична, 38, с. Вознесенське, Золотоніський р-н, Черкаська обл.)
На початку вересня 2017 року відбулося робоче відкриття оновленої філії «Золотоніська», котра зазнала суттєвих пошкоджень унаслідок безжальної липневої стихії на Черкащині. У ході відновлювальних робіт особливої уваги приділили екологічним параметрам виробництва — на заміну пошкодженого встановили нове обладнання аспіраційних мереж на авторозвантажувачі та навантажувач на залізничний транспорт. Зерно до кондицій доводять три сушарки потужністю по 75 тонн на годину кожна.
Початок виконання відновлювальних робіт: липень 2017 р.
Завершення робіт: вересень 2017 р.
Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» (реконструкція)
(Каботажний спуск, 2/1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.)
Паралельно із розширенням мережі перевантажувальних терміналів компанія «НІБУЛОН» проводить глибоку реконструкцію власного суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві. Упродовж 2012-2016 рр. відбувався перший етап реконструкції, у ході якого було забезпечено європейський рівень умов праці (відремонтовано всі побутові приміщення, створено зону відпочинку, відкрито велопарковку); відремонтовано заводський сліп та набережну; оновлено кранове господарство (придбано нові крани та кран-балки) та налагоджено існуюче; оновлено технічний парк (придбано нові станки і зварювальні машини) та ін.
У 2017 році в рамках співпраці української компанії з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) успішно реалізується другий етап реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».
У травні на заводі у ході роботи міжнародних виставок «Суднобудування» та «Водний транспорт» відбулось урочисте введення в експлуатацію автоматичної лінії очищення і ґрунтування металопрокату та цеху металообробки з машинами плазмової і газової різки, зведених за кредитні кошти, виділені ЄІБ.
14 листопада 2017 року на суднобудівному заводі «НІБУЛОН» введено в експлуатацію новий збірно-секційний цех, що оснащено чотирма мостовими радіокерованими кранами вантажопідйомністю по 10 т кожний та сучасним зварювальним обладнанням. Таким чином, тільки новий цех завдяки своїм потужностями виготовлятиме близько 4000 т металоконструкцій на рік.
Перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур (збільшення виробничих потужностей)
(Каботажний спуск, 1, м. Миколаїв, Миколаївська обл.)
«НІБУЛОН» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, що в червні цього року, надала компанії довгострокове фінансування в розмірі 110 млн доларів США, збільшує потужності свого перевантажувального термінала в Миколаєві.
Дозвіл на початок будівництва отримано компанією наприкінці жовтня. Усього буде зведено шість ємностей по 7,2 тис. тонн кожна. Таким чином, після завершення будівництва, що заплановано на лютий 2018 року, загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме 173 тис. тонн.
Із введенням в експлуатацію нового комплексу з перевалки на перевантажувальному терміналі можна буде роздільно та одночасно зберігати сім різних культур. Окрім того, протягом усього маркетингового року термінал матиме змогу без обмежень приймати всі культури та забезпечувати безперебійне обслуговування перевезень сільгосппродукції Південним Бугом.
ФОТО БУДІВНИЦТВА (07.12.2017)
Новини компанії
- Інформаційний відділ
- 08 лютого 2024
Автоматизуємо облік роботи сільгосптехніки за допомогою RFID-міток
- Інформаційний відділ
- 07 лютого 2024